Dvoukřídlá garážová vrata

 • Sekční vrata
 • Rolovací vrata
 • Posuvná vrata
 • Křídlová vrata
 • Průmyslová vrata
 • Brány
 • Pohony

Dvoukřídlá garážová vrata s přerušeným i s nepřerušeným tepelným mostem představují zajímavou alternativu ke klasickým sekčním, rolovacím nebo posuvným vratům. Jsou ideální do garáže s minimálním ostěním a nadpražím. Montáž dvoukřídlých garážových vrat probíhá vždy do otvoru. Garážová dvoukřídlá vrata je možné doplnit pevným nadsvětlíkem nebo použít zasklení pomocí hliníkového příčníku.

 • Kvalitní hliníkové profily i s přerušeným tepelným mostem
 • Panty seřiditelné ve 3 osách
 • Montáž je možná i bez ostění a nadpraží
 • Možnost použití prosklení izolačním dvojsklem s různými dekory


Možnosti provedení

Dvoukřídlá s přerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou zajímavou novinkou v našem sortimentu, kterou nabízíme jako alternativu k sekčním, posuvným nebo rolovacím vratům. Jsou ideální pro garáže, kde je pouze minimální ostění a nadpraží. Jako všechna vrata vyráběná společností KRUŽÍK s.r.o., i dvoukřídlá vrata jsou vyrobena vždy přesně na míru.

K výrobě dvoukřídlých vrat jsou vždy použity kvalitní seřizovací panty, které zajišťují dokonalé vyvážení vrat s jejich rámem. Dvoukřídlá vrata jsou vždy vybavena nízkým prahem, čímž je dosaženo vyšší stability celé konstrukce. Masivní hliníková konstrukce s přerušeným tepelným mostem zaručuje dlouhou životnost těchto vrat a výborné tepelně-izolační vlastnosti. Hliníkový rám je rovněž výrazným designovým prvkem těchto vrat. Nabízí se možnost zajímavých barevných kombinací rámu a výplně, což umožňuje přesně sladit vrata s fasádou domu nebo s některým jeho prvkem.

Samozřejmostí je možnost výběru z téměř tří tisíců barev nebo z více než padesáti pěti imitací dřeva a barevných fólií, které jsou na panely nanášeny pomocí speciální metody kašírování. Jako výplň lze použít jakýkoliv typ panelu i většinu příslušenství jako u sekčních vrat.

Nově je možno pro všechny typy dvoukřídlých vrat i vedlejších dveří použít pro prosklení izolační dvojsklo s různými dekory.

Dvoukřídlá s nepřerušeným tepelným mostem

Dvoukřídlá vrata s nepřerušeným tepelným mostem jsou klasickým typem dvoukřídlých vrat. V porovnání s dvoukřídlými vraty s přerušeným tepelným mostem mají samozřejmě horší tepelně-izolační vlastnosti, jejich výhodou je však nižší cena. Stejně jako dvoukřídlá vrata s přerušeným tepelným mostem jsou i tato dvoukřídlá vrata vyráběna vždy přesně na míru, mají seřizovací panty, nízký práh, který zpevňuje celou konstrukci a masivní hliníkový rám, ovšem s nepřerušeným tepelným mostem. Lze samozřejmě použít většinu příslušenství jako u sekčních vrat nebo si vybrat jakoukoli imitaci dřeva, barevnou fólii i barvu z rozšířeného vzorníku barev dle vlastního přání.

Montáž obou typů dvoukřídlých vrat probíhá vždy do otvoru. Z tohoto důvodu není potřeba žádné ostění a pro provedení bez elektrického pohonu ani nadpraží. Při použití elektrického pohonu je nutné nadpraží alespoň 50 mm. Pro variantu s elektrickým pohonem jsou používány stejné pohony jako pro sekční vrata. Panely ve vratech jsou standardně umístěny vodorovně, pro svislé umístění je nutná individuální konzultace. Oba typy dvoukřídlých vrat mohou být otvíravé dovnitř i ven, ovšem v případě otevírání dovnitř pouze bez elektrického pohonu.

Ukázky realizací


Příslušenství

Okno čtvercové

Okno čtvercové do sekce 290 x 290 mm

Okno čtverec. kartáčovaný hliník, 290 x 290 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno kulaté

Okno kulaté do sekce ø 290 mm

Okno kulaté - kartáčovaný hliník, ø 290 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno kulaté

Okno kulaté do sekce ø 330 mm

Okno kulaté - nerez, ø 330 mm, jednosklo čiré

Okno obdélníkové

Okno obdélníkové do sekce 1000 x 170 mm

Okno obdélník - kartáčovaný hliník, 1000 x 170 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno obdélníkové

Okno obdélníkové do sekce 488 x 322 mm

Okno obdélník, kartáčovaný hliník, 488 x 322 mm, dvojité akrylátové prosvětlení

Okno obdélníkové

Okno obdélníkové do sekce 600 x 170 mm

Okno obdélník, kartáčovaný hliník, 600 x 170 mm, dvojité akrylátové prosvětlení