O firmě

V době založení naší firmy v roce 1994 tvořily hlavní náplň naší činnosti realizace projektů v oblasti stínící techniky. Převážně šlo o dodávky a montáže venkovních rolet. Ty zůstaly v našem sortimentu doposud, ovšem od té doby prošly celou řadou inovací a dnes je jejich provedení výrazně modernější. Později jsme k roletám přidali vnitřní žaluzie, těsnění oken a sítě proti hmyzu.

V roce 1998 jsme naši nabídku rozšířili o prodej a odbornou instalaci garážových vrat. Dá se říci, že pro nás začala éra garážové techniky, která díky efektivní spolupráci s vybranými výrobci kvalitních systémů trvá dodnes. I tento segment výrobků prodělal za téměř dvacet let neuvěřitelný technologický boom. Dnes dokážeme našim zákazníkům připravit řešení plně odpovídající veškerým požadavkům, dispozičním, technickým, ekonomickým i estetickým. Všechny typové řady vrat, sekční, posuvné do boku, rolovací i křídlová, dnes zahrnují široké spektrum designových variant s možnostmi volby ovládání.

Nové tisíciletí s sebou přineslo narůstající poptávku našich spokojených klientů po dalších produktech. Portfolio nabízených výrobků a služeb se rozrostlo do dnešní podoby o venkovní žaluzie, plastová okna a dveře, hliníková okna a dveře, vjezdové brány a ploty. V šíři nabídky nám tak může konkurovat jen málo dodavatelů.

Pro nás je však hlavním cílem udržovat a zlepšovat kvalitu, profesionalitu a proklientský přístup. Máme perfektní přehled o produktech na trhu a neustále aktualizujeme jejich nabídku. Proto jsme schopni vyjít vždy vstříc potřebám našich klientů a zachovat si náskok konkurencí.

6 důvodů, proč si vybrat nás:

  • zaměření zdarma
  • rychlá realizace
  • profesionální montáž
  • kvalita produktů
  • příznivá cena
  • servisní služby