Zdvižně posuvné dveře - HS portál


  • Okna PVC

  • Okna AL

  • Dveře PVC

  • Dveře AL

  • Dveře PVC

  • Dveře AL

  • Sítě
profil Uf=1,3

Posuvné prvky jsou klasickou stylovou záležitostí moderního bydlení, u nichž vyjadřují velkoryse vytvořené skleněné plochy blaho a eleganci. Jak inovativní posuvný systém GEALAN-SMOOVIO®, tak i zdvižně-posuvné dveře S 9000 tyto požadavky vizuálně i funkčně splňují.

Inovativní posuvný systém
GEALAN-SMOOVIO®

Vytváření obytného prostoru

GEALAN-SMOOVIO® - systém, který umí vše. U předchozích posuvných systémů byla výhoda komfortu často vykoupena nižší těsností. Díky sofistikovanému uzavíracímu mechanismu patří posuvný systém GEALAN-SMOOVIO® minulosti.

Užijte si prostorově úsporné pohodlí posuvných řešení - zatímco jste chráněni před větrem, deštěm, hlukem a tepelnými ztrátami současně. Interakce nově vyvinutého kování, inovativní geometrie profilů a optimalizovaného těsnění to vše umožňuje.

Zdvižně posuvné dveře S 9000

Mějte dobrý pocit z bydlení

Pomocí naší techniky lze velkými dveřními prvky pohybovat bez problémů. To, zda jsou dveře otevřené nebo zavřené, nehraje žádnou roli. V každém případě proudí do místnosti hodně světla. A téměř bezbariérové zakončení podlahy navíc odstraňuje rozdělení mezi vnitřním a vnějším prostorem.

Více světla než kdy jindy

Kladete u Vašich zdvižně posuvných dveří mimořádný důraz na zvětšený podíl skla a lepší dopad světla? Pak má pro Vás GEALAN speciální designové řešení. Pohledová šířka je zde v pevné části oproti normálnímu zdvižně posuvnému křídlu zkrácena o více než 50 %.


zdvižně posuvné dveře

Tepelná izolace

Již v základní variantě se standardními výztužemi a bez dodatečných opatření dosahují nové zdvižně posuvné dveře velmi dobré hodnoty tepelné izolace Uf=1,3 W/(m²·K).

Trojité zasklení

V systému lze bez problémů používat moderní trojskla do 52 mm (s STV® až 54 mm).

Designové

Moderní vzhled s úzkým křídlem a inovativním zasklívacím profilem pro vysoký podíl skla ve fixním dílu.

Výkonné

Díky nejlepším hodnotám tepelné izolace ve standardní verzi, optimálnímu zpracování a inovativním detailním řešením.

Povrch

Zdvižně posuvné dveře s osvědčeným povrchem GEALAN-acrylcolor® přesvědčí svou dlouhodobou neměnnou kvalitou. Nabízí velkou volnost v tvorbě u novostaveb a renovací.

Mnohostranné

Díky různým možnostem konstrukce, různě provedeným typům otvírání a mnohostranným možnostem barevného provedení povrchů.

Klasické

hst-s_9000

Symetrický vzhled

Již u standardního provedení je pohledová šířka křídla se 100 mm velmi úzká.

Designové

hst-s_90002

Vyšší podíl skla v pevném křídle

U této speciální varianty se jinak běžné křídlo ve fixním části nahradí znatelně užším zasklívacím profilem. Tento krok redukuje pohledovou šířku v pevné části o více než 50% při zachování tepelně izolačních vlastností.