Plastová okna


 • Plastová okna

 • Hliníková okna

 • HS portál PVC

 • HS portál AL

 • Plastové dveře

 • Hliníkové dveře

 • Sítě

Inovativní kombinovaný systém S 9000

Mnohostranný a vysoce moderní systém S 9000 pro okna, dveře a zdvižně posuvné dveře - volitelně s dvěmi nebo třemi těsnícími rovinami.

Naše kvalitní česká plastová okna vyhovují nárokům na moderní okna pro všechny druhy staveb. Skvěle se hodí jak na rodinné nebo bytové domy, ale také průmyslové objekty.

Hlavní přednosti plastových oken
 • tvarová i barevná stálost
 • skvělé tepelně i hlukově izolační vlastnosti
 • odolnost proti vlivům prostředí a snadná údržba
 • cenová dostupnost

Výhody systému S 9000


Kombinace v systému S 9000

gealan-futura

GEALAN-FUTURA®

Okno pro pasivní domy také v barvě

GEALAN-FUTURA® je jedinečná kombinace profilů v systému S 9000. Nabízí možnost konstrukce okenních prvků vhodných pro pasivní domy se standardními profily a standardní 2 mm ocelovou výztuží také v barvě podle směrnice ift WA-15/2. Certifiková hodnota Uf 0,89 W/(m²K) dokládá vynikající technické tepelně izolační základní vlastnosti. S GEALAN-FUTURA® jsou při použití lepicí techniky STV® možné maximální velikosti křídel do 2,40 m.

s-9000

S 9000 plus

Kombinace se stabilním středním těsněním

S 9000 plus je nová kombinace s pevným středovým těsněním ve falcu. Středové těsnění účinně chrání mechanické části okna před vnějšími vlivy. Systémy se středovým těsnění přesvědčují nejlepšími vlastnostmi v oblasti tepelné izolace.

Vynikající odolnost proti vloupání

Ještě bezpečněji než ve standardní verzi systému S 9000 už to téměř nejde. Nicméně, nové pevné středové těsnění systému S 9000 plus znesnadňuje zloději život. Většina vloupání je spáchána vysazením oken, kdy vetřelec zasune šroubovák mezi rám a křídlo. V tomto okamžiku ale narazí na účinnou překážku v podobě pevného středového těsnění.

Perfektní pro velké barevné elementy

Díky svým vynikajícím statickým vlastnostem je S 9000 plus ideální pro konstrukci velkých elementů s barevným povrchem GEALAN-acrylcolor®. Díky technologii lepení STV od společnosti GEALAN lze okna z řady S 9000 plus dále vylepšit v oblasti statiky a provozní bezpečnosti.


Optimalizovaná tepelná izolace

Vyvinutí systému s těmi nejlepšími tepelně izolačními vlastnostmi není náhoda, ale výsledek cílené vývojové práce. Úspěch nám dává za pravdu. Mnohé propočty dokazují vynikající hodnoty tepelné izolace. Cílem vývoje bylo od začátku dosáhnout hodnoty tepelné izolace Uf – 0,92 W/m²K ve standardní kombinaci s výztuhou a tím dosáhnout použitelnosti v pasivních domech. To se daří díky řadě inovativních detailů v uspořádání systému.

Šest komor

Šest komor v rámu, křídle i sloupku pro vynikající tepelnou a zvukovou izolaci.

s_9000-eigenschaften

Velká hloubka zasklívací drážky

Velká hloubka drážky s přesahem 26 mm pro lepší tepelnou izolaci.

s_9000-eigenschaften

Přesné ocelové výztuhy

Přesné ocelové výztuhyy pro optimální poměr mezi statikou a tepelnou izolací.

s_9000-eigenschaften
s-9000-optimalizace